Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2013: Polski, historia, wos ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Utworzony przez Karolajna., 23 kwietnia 2013 r. o 12:53
Czemu tu pisze że była rozprawka zbyszka jak była charakterystyka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa właśnie sprawdziłam historię i WOS i mam 85%!!!! Ale się cieszę, myślałam, że będę mieć 30%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko masakra. Ale jednym się nam udało, przynajmniej ja odetchnęłam z ulgą. Na szczęście nie było rozprawki tylko charakterystyka. Pisałam o Rudym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia i WOS banalne. bedzie kolo 95% Polak: co sie zalicie na potop? sam nieczytalem ale to bylo czytanie ze zrozumieniem i zrobilem wszystkie zadania. charakterystyka mnie zaskoczyla. 3 lata mialem rozprawke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w zadaniu 16 nie powinna być odpowiedź "Powstanie styczniowe, ponieważ ukazano broniący się oddział partyzantów'?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASAKRA ! przez cały rok pisaliśmy rozprawki, opowiadani i listy. conajmniej dwa na miesiąc żeby się przygotować do egzaminu. a tu CHARAKTERYSTYKA ! wszyscy szook
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma tragedi i powodu do narzekań Czy to do rozprawki czy charakterystki, wszystko można wyciągnać z Bibli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile punktów można było dostać za cały test (historia, wos) ? A np. 18.1, 18,2 18,3 liczą się razem jako jeden pkt czy trzy ? ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia i wos banalne ale Polski nawet trudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile max punktów do uzyskania z historii i wosu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25/30 ;D nie jest źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy gotowi pisać rozprawkę a tu ... charakterystyka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maksymalnie 33 pkt. ja mam 26 czyli nie najgorzej. wychodzi ok 15-16 pkt rekrutacyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma własne zdanie co do tego jaki był egzamin. Jedni wolą Historię z Wosem, drudzy Polski. Jednak patrząc na to co powinniśmy umieć a co było to wg. mnie historia trochę za wysoki poziom, natomiast z polskiego wszystko było w tekstach - banał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
A w zadaniu 16 nie powinna być odpowiedź "Powstanie styczniowe, ponieważ ukazano broniący się oddział partyzantów'?
chyba to z armią krajową, tak mi się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
A w zadaniu 16 nie powinna być odpowiedź "Powstanie styczniowe, ponieważ ukazano broniący się oddział partyzantów'?
chyba to z armią krajową, tak mi się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wszystkim, ale charakterystyka totalnie mnie zaskoczyla... Nauczyciele kladli nacisk na rozprawke, a tu CHARAKTERYSTYKA ! O.o Hisoria z wosem o wiele prostsza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ile on cały był punktów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sandra. napisał:
maksymalnie 33 pkt. ja mam 26 czyli nie najgorzej. wychodzi ok 15-16 pkt rekrutacyjnych.
Mam tyle samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo, ale po gimnazjum nie wystarczy być tylko specem od rozprawek. Trzeba też potrafić napisać charakterystykę. Nawet przeczuwałam, że taki temat może się pojawić, więc jeszcze chwilę przed testem zdążyłam powtórzyć charakterystykę Zbyszka z Bogdańca. Z wosu mam wszystko dobrze, a z historii tak pół na pół. Z polskiego jestem zadowolona, choć przyznaję, postarali się w tym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...